Ολα τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 16ης αγωνιστικής (6/2/2011), 5ης του Β' γύρου, της Β' ΕΣΚΑ Γυναικών έχουν ως εξής:
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 47-38
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 41-66
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 81-37
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 40-52
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 40-52
Δεκάλεπτα: 4-11, 14-23(ημίχ.), 27-40, 40-52.
Παλατιανή(Κατσούλης): Μπατσάκη Σ. 5, Μπατσάκη Ε. 7, Σουπιωνά, Κατσαρά 5, Ξυράφη 2, Πατσιαρίκα, Παπαγεωργίου, Κουκλαδά 10, Κωνσταντινίδου 8, Ντεννενμόσερ 3.
Άμιλλα(Περσίτσας): Αυγέρη 11, Δάβαρη 3, Βοζίκη, Μουρτετζίκογλου, Τουρκαμπή 6(2), Τζώρτζη 17(2), Πέτσα, Πλεμμένου 6, Παππά, Κερπέ 1, Σταυροπούλου, Στρατικοπούλου 8.
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 59 - 35
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 59 - 35
Δεκάλεπτα: 19-9, 23-22, 46-28, 59-35
ΑΟΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ (Μπρόμπεργκερ): Νησιωτάκη 2, Παπαγγέλου Α., Μουτεβελη 2, Γαργαρέτα 6, Λαζάρου 17, Ρίζου 6, Γείτονα, Οικονομάκου, Θεοδωράτου 26(2), Πανουσοπούλου, Παπαγγέλου Ε., Γώγου.
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (Καπλαντζής): Σιδεράκη 9, Κεχαγιά, Ζιαζοπούλου, Σουλέ, Κιόρογλου, Τσικουδή 11, Μπότση 3(1), Στρατηγού, Παναγιωτοπούλου, Μπαλαμπάνη, Ρουμελιώτη 12(1).
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||||||||
Βαθμολογία | ||||||||
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Ν | Η | Μ | Επίθεση | Αμυνα | Διαφορά |
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. | 31 | 16 | 15 | 1 | 0 | 895 | 624 | 271 |
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ | 30 | 16 | 14 | 2 | 0 | 900 | 657 | 243 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 27 | 16 | 11 | 5 | 0 | 805 | 680 | 125 |
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 27 | 16 | 11 | 5 | 0 | 707 | 655 | 52 |
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 26 | 16 | 10 | 6 | 0 | 762 | 630 | 132 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ | 24 | 16 | 8 | 8 | 0 | 718 | 733 | -15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 | 22 | 16 | 6 | 10 | 0 | 660 | 680 | -20 |
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 22 | 16 | 6 | 10 | 0 | 667 | 737 | -70 |
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ | 20 | 16 | 4 | 12 | 0 | 576 | 693 | -117 |
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | 20 | 16 | 4 | 12 | 0 | 682 | 844 | -162 |
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 20 | 16 | 4 | 12 | 0 | 646 | 788 | -142 |
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. | 19 | 16 | 3 | 13 | 0 | 562 | 859 | -297 |
Επόμενη (17η) Αγωνιστική | |||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | ||
13/02/2011 | 19:00:00 | ΔΙΔΥΜΑ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
13/02/2011 | 20:30:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 - ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ | ||
13/02/2011 | 14:00:00 | ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ||
13/02/2011 | 19:30:00 | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ||
13/02/2011 | 19:00:00 | ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | ||
13/02/2011 | 17:30:00 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ | ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ |
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου